Az Aniron Magánklinika Pécs első és egyik meghatározó magánegészségügyi intézménye 2008 óta közel 50 klinikai szakorvossal 37 szakterületen.

+36 72 / 551-104

Legutóbbi bejegyzések

Title Image

Dietetikus

Főoldal  /  Dietetikus

Az Aniron Magánklinika részmunkaidőben dietetikus pozíció betöltésére keres munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • dietetikai tanácsadás a klinika pácienseinek
  • együttműködés a klinika orvosaival
  • preventív és egészségtudatos életmód tanácsadás
  • páciens élelmezés megtervezése
  • étrendtanácsadás

Elvárások:

  • dietetikus végzettség
  • kiváló szervezőkészség
  • precizitás
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • számítógépes ismeretek
  • csapatban való munka

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az email címen lehet.

Amennyiben a meghirdetett állásra jelentkezik, önéletrajza elküldésével hozzájárul, hogy az ANIRON Kft. a benyújtott pályázati anyagban az Ön által megosztott személyes adatait, a pályázat elbírálásának érdekében, kezelje. A pályázat elbírálását követően az önéletrajzokat nem tároljuk, az adatokat nem kezeljük. Az adatkezelés jogalapja az érintett hozzájárulása. A személyes adatok tárolásának időtartama: a pályáztatás időtartama alatt, a munkatárs kiválasztásáig. Hozzájárulását a pályázat közben is visszavonhatja az címre küldött kérelmével, amely után adatait haladéktalanul töröljük.