Állásajánlatok

Recepciós és titkárnői állás

Az Aniron Egészségközpont recepciós és titkárnői pozíció betöltésére keres hölgy munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • a vezetőség napi munkájának támogatása szervezési- és szakmai feladatokban való részvétellel
  • megbeszélések szervezése, tárgyalásokon való részvétel
  • kapcsolattartás az Egészségközpont partnereivel, pácienseivel
  • a belső kommunikáció menedzselése
  • klasszikus recepciós és titkárnői feladatok (napi programok szervezése, személyi asszisztencia, dokumentumkezelés, recepciós feladatok)

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • angol és / vagy német nyelvtudás
  • kiváló szervezőkészség
  • jó kommunikációs és fogalmazási készség
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az allas@aniron.hu email címen lehet.